Franczyza Żabka Polska

inne


Franczyza Szczecin, Żabka Szczecin, Polska Szczecin

Żabka to pewny partner w prowadzeniu biznesu:
Nasza sieć działa na rynku już ponad 20 lat i jesteśmy liderem nowych technologii. Nasze sklepy prowadzi już ponad 6000 franczyzobiorców, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, gwarantując opiekę i wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu. Każdego dnia nasze sklepy odwiedza ponad 2,5 mln klientów, a 15 mln Polaków ma mniej niż 5 minut piechotą do najbliższej Żabki. Dla wielu Żabka stała się sklepem pierwszego wyboru. Gdy trzeba zrobić pilnie zakupy idziemy właśnie tam.

Czy wiesz, że… Otrzymasz od Nas lokal oraz w pełni wyposażony sklep (sprzęt AGD, meble), dostarczymy towar pod drzwi Twojego sklepu, który zamówisz w jednym z naszych centrów logistycznych, zadbamy o reklamę i marketing Twojego punktu. Przeszło 76% Franczyzobiorców osiągnęło 20 tyś. zł lub więcej przychodu miesięcznie w okresie 01-03.2022 r.

Od czego zacząć?
Nasza oferta franczyzowa skierowana jest zarówno do osób posiadających doświadczenie w handlu, jak i nowych przedsiębiorców na rynku. Umów się na spotkanie informacyjne z naszym Przedstawicielem, na którym poznasz szczegóły.

Bliższe informacje na

https://www.zabka.pl/franczyza


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 486

nr ogłoszenia: 21912