Drzwiczki kominkowe na wymiar

1,00 zł

inne


Stojąca na świetnym poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada wszelkich starań, by każdy klient był w stu procentach zadowolony z jej usług. Dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary określone przez klienta.

W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma sięga po materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest również wykwalifikowany i jednocześnie mający ogromne doświadczenie personel, który doskonale zna się na wykonywanej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów najwyższej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich uzależniony jest finalny efekt. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. Dlatego proponuje wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Ważne do: 2018.09.20, wyświetleń: 59

nr ogłoszenia: 19302