Drzwiczki kominkowe na wymiar

1,00 zł

sprzedam


Posiadasz piec kaflowy, otwarte palenisko lub właśnie budujesz kominek także potrzebujesz drzwiczek kominkowych na wymiar. Dla nas to nie problem. Specjalizujemy się w realizacji drzwiczek przystosowanych do potrzeb klienta. Wybór kolorystyki, rodzaj szyby czy wykończenie - to tylko składnik tego co możesz dowolnie zmieniać w swoim zamówieniu. Kompleksowa obsługa w oparciu o indywidualne nastawienie do odbiorcy zapewnia przede wszystkim zadowolenie klienta na długie lata. W związku z tym nie musisz się martwić czy zakupiony produkt będzie pasował do Twojego wnętrza. Jeżeli będziesz posiadał wątpliwości co wybrać zawsze chętnie służymy pomocą.

Nasze drzwiczki nie są wyrabiane maszynowo, i wszystkie zamówienie traktujemy jako wyjątkowe wielką wagę przywiązując do najdrobniejszych nawet detali. Dzięki temu oraz wysokiej klasy produktom z jakich stworzone są nasze drzwiczki zapewniamy naszym klientom pięcioletnią gwarancję.

Zastosowane innowacyjne technologie pozwolą przede wszystkim bezpiecznie korzystać z naszych produktów przez lata. Mając na uwadze Twój czas dużą wagę przywiązujemy do terminowej realizacji danego zlecenia.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Ważne do: 2018.07.25, wyświetleń: 117

nr ogłoszenia: 19292